🇺🇸 USD 48,96₺ ▲0.03%
🇪🇺 EUR 55,78₺ ▲0.19%
🥇 ALTIN 6.732₺ ▲0.31%
₿ BTC 4,11M₺ ▼0.10%
25 Eylül 2026, Cuma |

#Ahbap Derneği

Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent ve 13 Kişi Tutuklandı
Gündem

Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent ve 13 Kişi Tutuklandı

Ahbap Derneği soruşturmasında kurucu Haluk Levent ve 13 kişi tutuklandı. Suçlamalar arasında örgüt kurma ve mal varlığı aklama iddiaları bulunuyor.

2 ay önce

Ahbap Derneği Soruşturmasında Haluk Levent ve 13 Kişi Tutuklandı
Gündem

Ahbap Derneği Soruşturmasında Haluk Levent ve 13 Kişi Tutuklandı

Ahbap Derneği soruşturmasında sanatçı Haluk Levent ve avukat E.G. dahil 14 kişi tutuklandı. Soruşturma, suçtan kaynaklanan mal varlığı aklama iddialarını kapsıyor.

2 ay önce

Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent Dahil 19 Şüpheli İçin Tutuklama Talebi
Gündem

Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent Dahil 19 Şüpheli İçin Tutuklama Talebi

Ahbap Derneği soruşturmasında Haluk Levent dahil 23 şüpheli adliyeye sevk edildi. 19 kişi için tutuklama, 6 kişi için adli kontrol talep edildi.

2 ay önce

Ahbap Derneği Soruşturmasında Yeni Gelişme: Haluk Levent Hakkında Bahis İddiası
Gündem

Ahbap Derneği Soruşturmasında Yeni Gelişme: Haluk Levent Hakkında Bahis İddiası

Ahbap Derneği soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. Haluk Levent'in başkalarına ait hesaplar üzerinden Bayern Münih maçlarına milyonlarca liralık bahis oynadığı iddia edildi.

2 ay önce

Adalet Bakanı Akın Gürlek Ahbap Derneği Soruşturması Hakkında: "Kaçma girişimi üzerine gözaltına alındı"
Gündem

Adalet Bakanı Akın Gürlek Ahbap Derneği Soruşturması Hakkında: "Kaçma girişimi üzerine gözaltına alındı"

Adalet Bakanı Akın Gürlek, Ahbap Derneği soruşturmasında Haluk Levent'in kaçma girişimi nedeniyle gözaltına alındığını ve MASAK raporlarının incelendiğini açıkladı.

2 ay önce

Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent ve 21 Kişi Gözaltına Alındı
Gündem

Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent ve 21 Kişi Gözaltına Alındı

Ahbap Derneği soruşturmasında Haluk Levent dahil 21 kişi gözaltına alındı. 7 milyar liralık bağış ve yasa dışı bahis iddiaları MASAK raporlarına yansıdı.

2 ay önce

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Ahbap Derneği Soruşturmasına İlişkin Açıklama
Gündem

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Ahbap Derneği Soruşturmasına İlişkin Açıklama

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent'e yönelik soruşturmada 120 milyon liralık para akışı ve bahis iddialarını açıkladı.

2 ay önce

Haluk Levent ve Ahbap Soruşturmasında 60 Milyon Dolarlık Dolandırıcılık İddiası
Gündem

Haluk Levent ve Ahbap Soruşturmasında 60 Milyon Dolarlık Dolandırıcılık İddiası

Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent ve 20 kişi hakkında, iş insanı Hüseyin Başaran'ın kimsesiz kızlar için bağışladığı 60 milyon dolarlık gayrimenkullerin amacı dışında kullanıldığı iddiasıyla soruşturma başlatıldı. MASAK raporunda şüphelilerin hesaplarındaki yüksek para hareketleri dikkat çekti.

2 ay önce

Bursa'da Gözaltı: Ahbap Derneği Kurucusu Haluk Levent Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Gündem

Bursa'da Gözaltı: Ahbap Derneği Kurucusu Haluk Levent Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, deprem bağışlarının kullanımı ve mali usulsüzlük iddiaları kapsamında Bursa'da gözaltına alındı. 20 kişi şüpheli sıfatıyla yakalandı.

2 ay önce

Ahbap Derneği Soruşturmasında Haluk Levent Hakkında Ağır Suçlamalar
Gündem

Ahbap Derneği Soruşturmasında Haluk Levent Hakkında Ağır Suçlamalar

Ahbap Derneği soruşturmasında Haluk Levent; örgüt üyeliği ve mal varlığı aklama suçlamalarıyla gözaltına alındı. Dosyada yüksek tutarlı bahis ve sahte hastalık haberleri iddiaları yer alıyor.

2 ay önce

AHBAP Derneği Soruşturmasında Yeni Gelişme: Avukat E.G. Hakkında Gözaltı Kararı
Gündem

AHBAP Derneği Soruşturmasında Yeni Gelişme: Avukat E.G. Hakkında Gözaltı Kararı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın AHBAP Derneği soruşturmasında, dernek başkanı Haluk Levent ve Avukat E.G. hakkında gözaltı kararı verildi. 18 kişi gözaltına alındı.

2 ay önce

Ahbap Derneği Başkanı H.L. 'Örgüt Üyeliği' ve 'Kara Para Aklama' Suçlarından Gözaltına Alındı
Gündem

Ahbap Derneği Başkanı H.L. 'Örgüt Üyeliği' ve 'Kara Para Aklama' Suçlarından Gözaltına Alındı

Ahbap Derneği Başkanı H.L., 'Dernekler Kanunu'na Muhalefet', 'Suçtan Kaynaklanan Mal Varlığı Değerlerini Aklama' ve 'Örgüt Üyeliği' suçlarından Bursa'da gözaltına alındı. İstanbul'daki dernek ofisinde arama yapıldı.

2 ay önce

Ahbap Derneği Ofisine Polis Tarafından Baskın Düzenlendi
Gündem

Ahbap Derneği Ofisine Polis Tarafından Baskın Düzenlendi

Ahbap Derneği ofisine polis ekipleri tarafından baskın düzenlendi. Ofis içerisinde arama çalışmaları sürdürülüyor.

2 ay önce

İstanbul'da Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent Gözaltına Alındı
Gündem

İstanbul'da Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent Gözaltına Alındı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Ahbap Derneği soruşturması kapsamında, Dernek Başkanı Haluk Levent çeşitli suçlamalarla gözaltına alındı.

2 ay önce

İstanbul'da Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent Hakkında Gözaltı Kararı
Gündem

İstanbul'da Ahbap Derneği Soruşturması: Haluk Levent Hakkında Gözaltı Kararı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Ahbap derneğine yönelik başlattığı soruşturma kapsamında, dernek başkanı Haluk Levent hakkında gözaltı kararı verildi.

2 ay önce

Haluk Levent, Ahbap Genel Başkanlığı görevinden ayrılacağını duyurdu
Magazin

Haluk Levent, Ahbap Genel Başkanlığı görevinden ayrılacağını duyurdu

Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent, yargılandığı davada alınan para cezası ve sağlık sorunları gerekçesiyle genel başkanlık görevini bırakacağını açıkladı.

2 ay önce

Ahbap Derneği Kurucusu Haluk Levent'ten Eleştirilere Yanıt: "Kişisel Ticaretlerim Ayrı Ahbap Derneği Ayrıdır"
Magazin

Ahbap Derneği Kurucusu Haluk Levent'ten Eleştirilere Yanıt: "Kişisel Ticaretlerim Ayrı Ahbap Derneği Ayrıdır"

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, şahsi ticari faaliyetleri ile dernek bütçesinin ayrı olduğunu belirterek, mali süreçlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

3 ay önce

📑 Gündem

Kategori seçilmedi
📊 Döviz Kurları
🇺🇸 USD
48,9628₺ ▲0.03%
🇪🇺 EUR
55,7783₺ ▲0.19%
🇬🇧 GBP
64,7566₺ ▲0.12%

Hava Durumu

☀️
16.4°C
Açık
Hissedilen
15.7°
Min/Max
12°/23°
Nem
71%